
Комод спального гарнітура "Амелія" Світ Меблів
6 050 ₴
- Під замовлення
Відправка з 07 червня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна спальня "Амелія" від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний та затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, кольоровій гамі та дизайну ці меблі створять єдиний естетичний образ та нададуть розкоші та затишку вашому простору відпочинку.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Комод - 1050х850х408.
Корпус ДСП: Білий.
Фасад МДФ: Білий глянець.
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 40.8 см |
| Висота комода | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050 ₴




