
Комплект "Белла" 4дв MiroMark
70 420 ₴
- Под заказ
- Код: BL-104-WB
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний та стильний комплект меблів "Белла" української меблевої фабрики MiroMark поєднує в собі класичний стиль та сучасний дизайн. Такі меблі стануть справжньою родзинкою вашої спальної кімнати.
До складу "Белла" 3Дв комплекту входять:
- Шафа3двБезДзеркал;
- Ліжко1,6 м'яка спинка;
- Тумба 2шх 2шт;
- Комод 3шх;
- дзеркало.
Матеріал корпуса: ЛДСП.
Колір: Глянець Білий.
Матрац купується окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота комода | 75.7 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109.2 см |
| Высота тумбы | 42.5 мм |
| Высота шкафа | 225.6 мм |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Глубина комода | 50.1 см |
| Глубина тумбы | 45.1 мм |
| Глубина шкафа | 55 мм |
| Длина кровати | 185.9 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Зеркало | 1 шт |
| Количество предметов | 6 |
| Комод | 1 шт |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Ширина комода | 130.2 см |
| Ширина кровати | 204.4 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Ширина тумбы | 55.2 мм |
| Ширина шкафа | 184 мм |
Информация для заказа
- Цена: 70 420 ₴







