
Шкаф-КУПЕ "Асти" 2,5х2,1м Дуб Крафт Зеркало MiroMark
29 820 ₴
- Под заказ
- Код: AS-17-WB
Отправка с 06 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа-купе MiroMark "Асті" 2,5м дуб крафт/Дзеркало виготовлена фабрикою MiroMark, виконана в стилі модерн.
Цей виріб поєднує стильний дизайн, розумну ціну та практичність в експлуатації, що створює затишну атмосферу у Вашому домі. Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП. Матеріал виготовлення фасаду меблів – глянсова ДСП.
Габаритні розміри:
- Высота: 211.5;
- Ширина: 250;
- Глубина: 61.5.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота шкафа-купе | 2115 мм |
| Глубина шкафа-купе | 645 мм |
| Длина шкафа-купе | 2500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 29 820 ₴



