
Тумба РТВ RTV2S140_40 "Каспиан" ВМК
4 130 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005772
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тумба РТВ RTV2S140_40 ВМК (БРВ) є чудовим рішенням для вашого інтер'єру.
Габаритні розміри:
- ширина: 140 см;
- висота: 40 см;
- глибина: 48 см.
Тумба має дві відкриті полиці, де ви зможете організувати та зберігати різні предмети та аксесуари.
Ця тумба виробляється в Україні та виготовлена з якісного матеріалу – ЛДСП, що гарантує її міцність та довгий термін служби. Фурнітура, включаючи ролики та фірмові петлі, виконана з особливою увагою до деталей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 400 мм |
| Глубина тумбы | 480 мм |
| Ширина тумбы | 1400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір каркаса | дуб сонома |
Информация для заказа
- Цена: 4 130 ₴


