
Тумба для обуви BUT1D "КАНДИ" ВМК
2 850 ₴
- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект меблів "КАНДІ" ВМК - вишукані модульні комплекти для передпокою. Випускаються у контрастному поєднанні: «білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий». Рамкові фасади, декоративні планки, елегантні карнизи підкреслюють унікальний дизайн та надають виразності елементам. Застосовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH. Такі меблі допоможуть створити сучасний інтер'єр вашої мрії.
Габаритні розміри Тумби для взуття BUT1D В/Ш/Г – 50,4/75,1/37 см.
Колір:
- корпус – білий альпійський / дуб стірлінг;
- фасад – білий матовий.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 504 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 751 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴



