
Вешалка WIE75 "КАНДИ" ВМК
2 850 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005646
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект меблів "КАНДІ" ВМК - вишукані модульні комплекти для передпокою. Випускаються у контрастному поєднанні: «білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий». Рамкові фасади, декоративні планки, елегантні карнизи підкреслюють унікальний дизайн та надають виразності елементам. Застосовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH. Такі меблі допоможуть створити сучасний інтер'єр вашої мрії.
Габаритні розміри Вішака WIE75 В/Ш/Г – 110/55/2.6 см.
Колір:
- корпус – білий альпійський / дуб стірлінг;
- фасад – білий матовий.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество крючков | 5 |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1440 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Ширина | 750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴



