
Комод KOM1D1S "КАНДИ" ВМК
4 200 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005649
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект меблів "КАНДІ" ВМК - вишукані модульні комплекти для передпокою. Випускаються у контрастному поєднанні: «білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий». Рамкові фасади, декоративні планки, елегантні карнизи підкреслюють унікальний дизайн та надають виразності елементам. Застосовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH. Такі меблі допоможуть створити сучасний інтер'єр вашої мрії.
Габаритні розміри Комода KOM1D1S В/Ш/Г – 83,6/55,1/36 см.
Колір:
- корпус – білий альпійський / дуб стірлінг;
- фасад – білий матовий.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 55.1 см |
| Глубина комода | 36 см |
| Высота комода | 83.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴



