
Зеркало LUS50 "КАНДИ" ВМК
2 430 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005648
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект меблів "КАНДІ" ВМК - вишукані модульні комплекти для передпокою. Випускаються у контрастному поєднанні: «білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий». Рамкові фасади, декоративні планки, елегантні карнизи підкреслюють унікальний дизайн та надають виразності елементам. Застосовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH. Такі меблі допоможуть створити сучасний інтер'єр вашої мрії.
Габаритні розміри Дзеркала LUS50 В/Ш/Г – 110/55/2.6 см.
Колір:
- корпус – білий альпійський / дуб стірлінг;
- фасад – білий матовий.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Толщина | 26 мм |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 430 ₴



