
Прихожая "ЕБРО" тоффи / дуб кремона торро ВМК
7 780 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005661
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Передпокій "ЕБРО" тоффі / дуб кремона торроукраїнського виробника ВМК - ідеальне рішення для вашої оселі.
Габаритні розміри:
- довжина - 140 см;
- глибина – 42 см;
- висота - 205 см.
Цей передпокій має 4 двері та 3 відкриті полиці, що забезпечує достатню кількість місця для зберігання вашого взуття, головних уборів та інших аксесуарів.
Матеріал корпусу та фасаду - ЛДСП/МДФ.
Передпокій виконаний у сучасному стилі, який підкреслює вашу індивідуальність та смак.
Основною особливістю є наявність дзеркала, що дозволяє швидко перевірити свій образ перед тим, як вийти з дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная, модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 2050 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 780 ₴


