
Гостинная КАЛЬВАДОС (дуб тахо / антрацит) ВМК
9 060 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005799
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня "Кальвадос" від торгової марки ВМК, стане ідеальним доповненням інтер'єру в стилі сучасного мінімалізму. Виробляється на території України з високоякісного ЛДСП в кольорі Дуб тахо/антрацит, що додає виробу особливого вигляду.
Габаритні розміри (ДхВхГ):
- 210х200х38 см.
Спеціальне покриття ЛДСП захищає корпус і фасади моделі від зносу і подряпин, а також робить догляд за меблями простим і зручним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2100 мм |
| Глубина стенки | 380 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 9 060 ₴



