
Комод KOM2D4S "Бланш" ВМК
7 230 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005618
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод KOM2D4S "Бланш" від українського виробника ВМК чудово доповнить будь-який сучасний інтер'єр.
Габаритні розміри:
- Висота - 92 см ;
- Глибина - 40 см;
- Довжина - 143 см.
Колір - Модрина сибіу.
Комод "KOM2D4S" виготовлений із якісного ДСП, що забезпечує його довгий термін служби. Фасад виконаний із того ж матеріалу. Фурнітура роликового типу виробництва Gamet забезпечує плавний та безшумний рух ящиків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 143 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 92 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 230 ₴



