
Зеркало LUS100 "Бланш" ВМК
2 270 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005617
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дзеркало "Бланш LUS100" української фабрики ВМК вирізняється поєднанням простоти і стилю, стане прекрасним доповненням інтер'єру вашого будинку.
Габаритні розміри: довжина - 105 см, глибина - 2 см, висота - 77 смє
Колір рами - Модрина сібіу.
Рама виготовлена з високоякісного ДСП, що гарантує довговічність та стійкість дзеркала до стирання.
Габаритні розміри: довжина - 105 см, глибина - 2 см, висота - 77 смє
Колір рами - Модрина сібіу.
Рама виготовлена з високоякісного ДСП, що гарантує довговічність та стійкість дзеркала до стирання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1050 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 270 ₴



