
Тумба 2D1S "АМСТЕРДАМ / АНТВЕРПЕН ІI" ВМК
4 150 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005467
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тумба "Антверпен II 2D1S" - це яскравий представник сучасного стилю. Вишукане поєднання кольорів "Ясен сніжний" та "дуб моренний" наповнює її елегантністю.
Габаритні розміри:
- Висота - 101 см
- Глибина - 40 см
- Довжина - 101 см.
Тумба оснащена двома просторими дверцями та одним висувним ящиком на телескопічних направляючих повного висування, що забезпечує комфортне розміщення речей та зручність при їх використанні. Всередині тумби розташовані дві полиці, що дозволить розділити простір ще більш ефективно.
Матеріал корпусу та фасаду - ЛДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1010 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 4 150 ₴





