
Комод 5S "АМСТЕРДАМ / АНТВЕРПЕН ІI" ВМК
7 000 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005477
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод "Антверпен II KOM5S" від українського виробника ВМК (БРВ) - це ідеальне поєднання сучасного стилю та високої функціональності.
Колір "Ясен сніжний / дуб мореной" .
Габаритні розміри:
- Висота - 100 см;
- Глибина - 40 см;
- Довжина- 100 см.
Комод виконаний з якісної ламінованої деревностружкової плити (ЛДСП).
До складу виробу входить п'ять просторих висувних ящиків з телескопічними направляючими повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 100 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 000 ₴




