
Комод 2D4S "АМСТЕРДАМ / АНТВЕРПЕН ІI" ВМК
6 620 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005472
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод "Антверпен II 2D4S" від української компанії ВМК (БРВ) стане незамінним предметом інтер'єру у вашому домі. Витончено поєднуючи в собі кольори "Ясен сніжний" та "дуб морений", цей комод надає приміщенню особливу атмосферу затишку та комфорту.
Габаритні розміри:
- Висота - 75 см;
- Глибина - 40 см;
- Довжина - 178 см.
Комод оснащений чотирма висувними шухлядами та двома дверима, що забезпечують максимально можливе використання простору для зберігання.
Матеріал корпусу та фасаду: ЛДСП.
Використовуються телескопічні направляючі повного висування.
Стиль комода Антверпен II 2D4S - сучасний. Він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр та принесе в нього нотку елегантності та вишуканості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 178 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 620 ₴




