
Тумба РТВ2S "АМСТЕРДАМ / АНТВЕРПЕН ІI" ВМК
3 500 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005490
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тумба RTV Антверпен II РТВ2S у кольорі ясен сніжний/дуб морений - сучасне та функціональне рішення для розміщення телевізора.
Її довжина становить 137 см, глибина – 41 см, висота – 48 см.
Тумба оснащена двома висувними ящиками, що забезпечує зручне зберігання різних предметів.
Матеріал корпусу та фасаду виробу - ламінована ДСП, що гарантує його міцність та довговічність. Тип фурнітури - телескопічні напрямні повного висування, які забезпечують плавне та безшумне відкривання/закривання ящиків.
Тумба RTV Антверпен II РТВ2S у кольорі ясен сніжний / дуб морений є сучасним виріб, який легко впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Вона чудово поєднується з іншими предметами меблів та створює гармонійну атмосферу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 480 мм |
| Глубина тумбы | 410 мм |
| Ширина тумбы | 1370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴

