
Комод "КЕТЛІН" KOM2D4S (бетон / німфея альба) ВМК
5 360 ₴
- Под заказ
- Код: 000008005149
Отправка с 30 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод "Кетлін" KOM2D4S Бетон/німфеа альба українського виробника ВМК - це стильне та функціональне рішення для організації зберігання у вашому інтер'єрі.
Габаритні розміри:
- довжина 119 см,
- глибина 35 см,
- висота 83 см.
Комод оснащений 4 висувними ящиками та 2 дверцятами, що дозволяє зберігати різноманітні предмети всередині.
Поєднання кольорів бетон/німфеа альба додає особливу витонченість і елегантність цього виробу.
Комод виконаний з ламінованого ДСП високої якості, що забезпечує довгий термін служби та легкість у догляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 119 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Высота комода | 83 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 360 ₴


