
Кровать двухьярусная "Арина" (с шухлядами) Венгер
22 770 ₴
- Под заказ
Отправка с 22 июня 2026- +380 (50) 868-26-30
Класичне двоярусне ліжко "Аріна" української меблевої фабрики Венгер вирізняється своєю функціональністю, ергономічністю та безпечністю у використанні. Широка палітра кольорів допоможе Вам обрати дійсно ідеальний варіант ліжка в дитячу.
Ліжко виготовлене з масиву натуральної деревини, що є показником високої якості.
Ліжко-трансформер може перетворитися з двоярусного у два окремих повноцінних ліжка: одне – для дітей ясельного і молодшого шкільного віку, інше – для підлітків та дітей старшого віку.
Базова комплектація: двоярусне ліжко 80х190 см, драбина, верхні бортики (передній і задній), шухляди (2 шт), колір зі стандартної палітри TIN.
Розміри спального місця: 80х190 см
Габаритні розміри:
- довжина - 198 см
- ширина - 88 см
- висота - 175 см.
Є декілька варіантів комплектації ліжка даної моделі.
Окремо можна придбати драбину та захисні бортики, царгу, шухляди.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Венгер |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 88 см |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Общая высота детской кровати | 175 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: 22 770 ₴



