
Шкаф 4Д "Кармен Нова" Свит Меблив
23 650 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна спальня "Кармен Нова" українського виробника Світ Меблів є ідеальною для створення комфортного та красивого інтер'єру спальні. Дані меблі приваблюють своїм багатим декором, розкішними формами та ніжним благородним кольором.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Шафа 4Д - 1905х2330х645.
Корпус ДСП: Піно горіх.
Фасади ДСП: Піно горіх (лак, ДСП), художній друк.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | волнообразный, прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2330 мм |
| Глубина шкафа | 645 мм |
| Ширина шкафа | 1905 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 650 ₴







