
Комод "Кармен Нова" Свит Меблив
10 780 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна спальня "Кармен Нова" українського виробника Світ Меблів є ідеальною для створення комфортного та красивого інтер'єру спальні. Дані меблі приваблюють своїм багатим декором, розкішними формами та ніжним благородним кольором.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Комод - 1200х820х495.
Корпус ДСП: Піно горіх.
Фасади ДСП: Піно горіх (лак, ДСП), художній друк.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 49.5 см |
| Ширина комода | 120 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 780 ₴







