
Тумба "Кармен Нова" Свит Меблив
4 510 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна спальня "Кармен Нова" українського виробника Світ Меблів є ідеальною для створення комфортного та красивого інтер'єру спальні. Дані меблі приваблюють своїм багатим декором, розкішними формами та ніжним благородним кольором.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Тумба - 530х485х400.
Корпус ДСП: Піно горіх.
Фасади ДСП: Піно горіх (лак, ДСП), художній друк.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 48.5 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 510 ₴







