
Шкаф 4Д спального гарнитура "Амелия" Свит Меблив
17 600 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна спальня "Амелія" від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний та затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, кольоровій гамі та дизайну ці меблі створять єдиний естетичний образ та нададуть розкоші та затишку вашому простору відпочинку.
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Шафа 4ДЗ - 2000х2100х570.
Корпус ДСП: Білий.
Фасад МДФ: Білий глянець.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Ширина шкафа | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 600 ₴




