
Комод 1 (черный/белый) Свит Меблив
4 510 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод з шухлядами від української меблевої фабрики Світ Меблів підійде як для передпокою, так і для вітальні чи спальні. Такий комод виконано з поєднанням класичних кольорів чорного та білого.
Комод має 4 висувні ящики на направляючих повного висування.
Матеріал корпуса - ламіноване ДСП 16 мм.
Матеріал фасаду - ламіноване ДСП 16 мм.
Колір: корпус - чорний; фасад - білий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 43.6 см |
| Высота комода | 103 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 510 ₴


