
Шкаф в спальню "Лилея Нова" Свит Меблив
13 190 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект меблів для спальні "Лілея Нова" українського виробника Світ Меблів виконано в лаконічному сучасному стилі, буде радувати користувача своєю функціональністю і затишком.
До комплекту входить:
- Тумба - 454х427х404 (2шт.)
- Люстро - 1170х750х20
- Комод - 1334х811х404
- Шафа 4Д - 2280х2140х580
- Ліжко 2СП 1,6 - 1642х875х2062
- Ліжко 2СП 1,8 Ш - 1868х940х2042.
Матеріали:
Корпус ДСП: Артвуд світий / Дуб гранж колоніальний / Дуб сонома.
Фасади ДСП: Антрацит / Артвуд світлий / Дуб гранж колоніальний / Дуб сонома / Білий.
Ліжко комплектується ексклюзивним каркасом "СМ".
Можлива комплектація шафи підсвіткою.
Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2140 мм |
| Глубина шкафа | 580 мм |
| Ширина шкафа | 2280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 190 ₴






