
Люстро спального комплекта "Круиз" Свит Меблив
2 000 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна спальня «Круїз» українського виробника Світ Меблів виготовлений з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконано в сучасному стилі хай-тек. Меблі даної колекції можна придбати окремо, або ж комплектом.
До комплекту входить:
- ліжко: 164х87х204;
- комод: 133х81х40;
- приліжкова тумба: 45х42х40 (2 шт.);
- дзеркало: 90х80х2;
- шафа 5Д: 1374*2057*544;
-
Шафа 3Д: 1374*2057*544;
-
Ліжко 2 Сп 1.8: 1842*875*2062;
-
Ліжко 2 Сп 1.4: 1442*875*2045.
Матеріали:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Толщина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴




