
Туалетка спального комплекту "Лотос" Свит Меблив
3 360 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спальний комплект меблів "Лотос" української фабрики "Світ Меблів" – відмінний варіант спального гарнітура. Елементи спальні можна замовити як окремо, так і готовим комплектом. Унікальний дизайн та функціональність роблять цю колекцію чудовим вибором для облаштування вашої спальні.
В комплект входить:
- Ліжко 2-Сп 1.6 - 1700*670*2060
- Спальне місце - 1600*_*2000
- Комод - 1510*925*460
- Шафа 4Д - 1880*2440*570
- Туалетка - 1300*1500*390
- Тумба приліжкова - 400*510*405 (в комплекті 2шт.).
Матеріали:
Корпус: дуб гранж колоніальний (ДСП).
Фасади: дуб гранж колоніальний/антрацит (ДСП).
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 130 см |
| Глубина столика | 39 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 150 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴





