
Шкаф "Ким" Свит Меблив
10 870 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спальня "Кім" це одна з новинок української меблевої фабрики Світ Меблів. Фабрика використовує якісну ДСП і фурнітуру вітчизняного виробництва. Ви можете придбати деталі спальні окремо або комплектом.
Спальня включає:
-
Ліжко 2-Сп 1.6 - 1700*670*2060.
-
Спальне місце - 1600*_*2000.
-
Комод - 730*705*430.
-
Шафа 4Д - 1700*1990*590.
-
Туалетка - 930*1415*410.
-
Приліжкова тумба - 425*520*405.
Матеріали:
Корпус: дуб артизан (ДСП).
Фасади: дуб артизан/білий (ДСП).
Можлива комплектація ліжка каркасом "СМ".
Модель комплектується висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 199 мм |
| Глубина шкафа | 59 мм |
| Ширина шкафа | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 10 870 ₴




