
Комод 2Д 3Ш "Ешли" Свит Меблив
10 990 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна система "Ешлі" українського виробника Світ Меблів представлена в ніжному стилі прованс, у світлому кольорі корпусу та фасаду. Це сучасні меблі, які Ви можете підібрати для своєї вітальні, а також спальні та передпокою, адже для цього виробник створив всі необхідні компоненти.
Матеріали:
Корпус: сосна водевіль (ДСП).
Фасади: сосна водевіль (МДФ).
Накладки: сосна водевіль (МДФ).
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Комод 2Д3Ш - 1970*885*425.
Можлива комплектація каркасом "СМ"
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 197 см |
| Глубина комода | 42.5 см |
| Высота комода | 88.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 10 990 ₴







