
Комод 2Д 1.7 "Ливорно" Свит Меблив
23 200 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна система "Ліворно" від української фабрики Світ Меблів - це унікальної краси комплект. Дизайнери фабрики втілили в ньому найкрасивіше, що може бути в класичному варіанті меблів. Завдяки таким меблям ви зможете зробити будинок затишніше. Модульна система Ліворно складається з елементів, які можна вдало поєднувати між собою і створити унікальний комплект.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний, прованс світлий (патіна, ДСП, МДФ)
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Комод 2Д 1.7 - 1740*1085*490.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 174 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Высота комода | 108.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 23 200 ₴









