
Витрина 1Д "Ливорно" Свит Меблив
21 370 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна система "Ліворно" від української фабрики Світ Меблів - це унікальної краси комплект. Дизайнери фабрики втілили в ньому найкрасивіше, що може бути в класичному варіанті меблів. Завдяки таким меблям ви зможете зробити будинок затишніше. Модульна система Ліворно складається з елементів, які можна вдало поєднувати між собою і створити унікальний комплект.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний, прованс світлий (патіна, ДСП, МДФ)
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Вітрина 1Д - 790*2370*480.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 2370 мм |
| Глубина витрины | 480 мм |
| Ширина витрины | 790 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 21 370 ₴










