
Витрина 1Д "Лацио" Свит Меблив
19 540 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна система «Лаціо» українського виробника Світ Меблів виготовлена з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконана в класичному стилі, добре буде виглядати в великих кімнатах з високими стелями завдяки декору карнизами. Даний меблевий комплект створений для людей, яким подобається розкіш, вишуканість і помпезність. Виконаний у двох кольорах - прованс світлий і прованс темний.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний, прованс світлий (патіна, ДСП, МДФ)
Вітрина 1Д - 846*2236*495.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 846 мм |
| Глубина витрины | 495 мм |
| Высота витрины | 2236 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 19 540 ₴







