
Комод 60 "Б'янко" Свит Меблив
5 680 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна система "Б'янко" української меблевої фабрики Світ Меблів освіжить приміщення, вдихне в нього нове життя, додасть чарівності і шарму вітальні.
Матеріали:
Корпус: артизан,антрацит,білий, дуб сонома (ДСП).
Фасади: графіт (МДФ), білий глянець(МДФ), антрацит (ДСП).
Вставки: дуб артизан-сонома (ДСП)
Розміри (довжина*висота*глибина) мм:
Комод 60 - 600*1036*406.
Модель комплектується підсвіткою.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 40.6 см |
| Высота комода | 103.6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |
Информация для заказа
- Цена: 5 680 ₴










