
Комод в детскую "Савана" Свит Меблив
3 020 ₴
- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комод в дитячу кімнату "Савана" української меблевої фабрики Світ Меблів є чудовим доповненням модульної дитячої. Комод має 4 висувні шухляди
Матеріали:
Корпус: Дуб крафт сірий (ДСП).
Фасади: Білий глянець / Блакитна лагуна (МДФ).
Розміри (довжина*висота*глибина) мм :
Загальні габарити - 705*755*385.
Модель обладнана висувними ящиками на роликових направляючих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 755 мм |
| Глубина комода | 385 мм |
| Ширина комода | 705 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 020 ₴








