
Полка1300 "Стоун" Сокме
1 570 ₴
- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 747-64-75
- +380 (50) 868-26-30
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня Стоун - місткі та функціональні елементи сірого відтінку у поєднанні з дерев’яним декором «дуб вікінг» виглядають спокійно та легко в інтер’єрі.

Оригінальна полиця, гармонійно адаптована під телевізор, стане привабливим акцентом у вашій вітальні.
Корпус та фасади виготовлено з ЛДСП.
Корпус - 16, 22 мм.; фасад - 16 мм.
Напрямні прихованого монтажу.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: ПВХ 0,6/2; АБС 2
Підсвіткою комплектується окремо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 700 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1300 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴



